Gerrit N. Woudt - potloodtekening Sluishuis Hindeloopen - ingelijst - 22235 - Verkocht

Gerrit N. Woudt - potloodtekening Sluishuis Hindeloopen - ingelijst - 22235 kopen? Bied vanaf 1!
Gerrit N. Woudt - potloodtekening Sluishuis Hindeloopen - ingelijst - 22235 kopen? Bied vanaf 1!Gerrit N. Woudt - potloodtekening Sluishuis Hindeloopen - ingelijst - 22235 kopen? Bied vanaf 1!Gerrit N. Woudt - potloodtekening Sluishuis Hindeloopen - ingelijst - 22235 kopen? Bied vanaf 1!Gerrit N. Woudt - potloodtekening Sluishuis Hindeloopen - ingelijst - 22235 kopen? Bied vanaf 1!Gerrit N. Woudt - potloodtekening Sluishuis Hindeloopen - ingelijst - 22235 kopen? Bied vanaf 1!Gerrit N. Woudt - potloodtekening Sluishuis Hindeloopen - ingelijst - 22235 kopen? Bied vanaf 1!Gerrit N. Woudt - potloodtekening Sluishuis Hindeloopen - ingelijst - 22235 kopen? Bied vanaf 1!
  • Gerrit N. Woudt (1911-1983)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
StijlRealistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen13 cm x 15 cm (h x b)
Lijst26 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het passe-partout dient vervangen te worden. In simpel houten lijstje. De Sluis Hindeloopen is een schutsluis in de Friese stad Hindeloopen. De sluis vormt de verbinding voor de pleziervaart tussen de Zijlroede en de haven aan het IJsselmeer. De sluis in Stavoren was er al in de 17e eeuw. Over de sluis ligt ook een brug. Bij de sluis staat de sluiswachterswoning het Sylhús (Sluishuis) met een houten 19e-eeuwse klokkentorentje.

Papier is enigszins vergeeld. Passe-Partout heeft een vlek.

Gerrit N. Woudt (1911-1983)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (23)

Lid sinds 2017
505 verkochte items
Alle items van deze verkoper (85)
32 cm
26 cm
15 cm
13 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-08-2022 om 13:48
Eindtijd:11-09-2022 om 20:56
Biedingen (4)
tolomeus
11 sep. / 09:54
€ 10
Senator
11 sep. / 09:54
€ 5
tolomeus
11 sep. / 05:11
€ 3
AK1949
09 sep. / 21:26
€ 1