Gerrit van Velsen - Oude Saksiese Boerderij Hilversum
Omschrijving
Gerrit van Velsen (1913-1996)
Type kunstwerk
Jaartal
1967
Techniek
Gemengde Techniek
Drager
Papier
Stijl
Impressionistisch
Onderwerp
Landschap
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
27 x 38 cm (h x b)
Incl. lijst
44 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Prachtig werk door Gerrit van Velsen getiteld: Oude Saksiese Boerderij Gelegen Aan Het Langgewenst Te Hilversum (Eertijds aan de Vischstraat). Dubbel gesigneerd. Op het werk rechtsonder en aan de achterkant.
Zeer Goed
Tot 10 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 65,00