Gerrit van Velsen - Oude Saksiese Boerderij Hilversum

Gerrit van Velsen - Oude Saksiese Boerderij Hilversum kopen? Bied vanaf 35!
Gerrit van Velsen - Oude Saksiese Boerderij Hilversum kopen? Bied vanaf 35!Gerrit van Velsen - Oude Saksiese Boerderij Hilversum kopen? Bied vanaf 35!Gerrit van Velsen - Oude Saksiese Boerderij Hilversum kopen? Bied vanaf 35!Gerrit van Velsen - Oude Saksiese Boerderij Hilversum kopen? Bied vanaf 35!Gerrit van Velsen - Oude Saksiese Boerderij Hilversum kopen? Bied vanaf 35!
  • Gerrit van Velsen (1913-1996)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1967
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 27 x 38 cm (h x b)
Incl. lijst 44 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig werk door Gerrit van Velsen getiteld: Oude Saksiese Boerderij Gelegen Aan Het Langgewenst Te Hilversum (Eertijds aan de Vischstraat).
Dubbel gesigneerd. Op het werk rechtsonder en aan de achterkant.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 65,00