Gerrit Westerveld - Landschap - Verkocht

Gerrit Westerveld - Landschap kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Gerrit Westerveld - Landschap kopen? Bied vanaf 20!Gerrit Westerveld - Landschap kopen? Bied vanaf 20!
  • Gerrit Westerveld (1949)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1987
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 21 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
  • Nummer kan afwijken van de foto
  • Voorzien van droogstempel
  • Drukgangen: 2
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt
  • Gesigneerd met potlood door de kunstenaar

Binnen Nederland € 5,00
Naar België € 8,00
Naar Duitsland € 8,00
Europese Unie € 8,00
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Gerrit Westerveld (1949)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  deKunstZolder
1496 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
28.5 cm
21 cm