Gerrit Westerveld ( 1949 ) - Zeefdruk - Onbekend - Verkocht

Gerrit Westerveld ( 1949 )  -  Zeefdruk  -  Onbekend kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Gerrit Westerveld ( 1949 )  -  Zeefdruk  -  Onbekend kopen? Bied vanaf 1!Gerrit Westerveld ( 1949 )  -  Zeefdruk  -  Onbekend kopen? Bied vanaf 1!Gerrit Westerveld ( 1949 )  -  Zeefdruk  -  Onbekend kopen? Bied vanaf 1!Gerrit Westerveld ( 1949 )  -  Zeefdruk  -  Onbekend kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  mameren
FA. (10)

205 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Gerrit Westerveld (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Gerrit Westerveld 1949

Zeefdruk

Afmeting 21 x 28 cm

Gesigneerd en gedateerd Gerrit Westerveld '87

Nr 243 /999

Geen lijst

Conditie goed

Gerrit Westerveld (1949)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  mameren
FA. (10)

205 verkochte items
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:16-03-2018 om 14:01
Eindtijd:26-03-2018 om 15:06
Biedingen (3)
erikkr
26 mrt. / 14:57
€ 5
Kaars
26 mrt. / 14:57
€ 3
erikkr
26 mrt. / 12:00
€ 1