| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
Verstild en sereen weidelandschap van de hand van Gert Hendriksen. Keurig gelijst achter passepartout en glas.
Beeldformaat: 15 x 20 cm Lijstformaat: 30 x 36 cm Techniek: aquarel Gesigneerd: ja, linksonder in de aquarel Jaartal: onbekend Conditie: uistekend
| Transport | |
| Garantie | |