Gerti Bierenbroodspot (1940) -Gesigneerde litho XXL -75cm x105 cm - opl. 150 ex. - Verkocht

Gerti Bierenbroodspot (1940) -Gesigneerde litho XXL -75cm x105 cm - opl. 150 ex. kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 325,00

Gerti Bierenbroodspot (1940) -Gesigneerde litho XXL -75cm x105 cm - opl. 150 ex. kopen? Bied vanaf 50!Gerti Bierenbroodspot (1940) -Gesigneerde litho XXL -75cm x105 cm - opl. 150 ex. kopen? Bied vanaf 50!Gerti Bierenbroodspot (1940) -Gesigneerde litho XXL -75cm x105 cm - opl. 150 ex. kopen? Bied vanaf 50!Gerti Bierenbroodspot (1940) -Gesigneerde litho XXL -75cm x105 cm - opl. 150 ex. kopen? Bied vanaf 50!Gerti Bierenbroodspot (1940) -Gesigneerde litho XXL -75cm x105 cm - opl. 150 ex. kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Vespucciartshop

79 verkochte items
  • Gerti Bierenbroodspot (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar : Gerti Bierenbroodspot (b.1940)
 Materiaal : kleurenlitho (groot) het betreft hier nummer 21 van de 150
 Gesigneerd : ja, handgesigneerd in potlood tevens atelier stempel gerti 1975
 Bladgrote : 75,5x 105,5 cm
 Titel :Labyrinth

Bierenbroodspot volgde opleidingen aan de Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten, de Rijksakademie van beeldende kunsten in Amsterdam en het eveneens aldaar gevestigde Instituut Opleiding tot Tekenleraren. Zij begon te schilderen in het oude atelier van haar in 1941 overleden oom Leo Gestel in Huizerhoogt. Zij is onder meer werkzaam als schilder, tekenaar, etser en beeldhouwer, daarnaast ontwerpt ze ook gobelins en schrijft ze gedichten. Voor het cruiseschip Rotterdam van de Holland-Amerika Lijn maakte ze de wandschilderingen. Werk van Bierenbroodspot werd geëxposeerd in diverse landen o.a. Nederland, New York

Bierenbroodspot maakte deel uit van het team archeologen dat onderzoek deed in de Jordaanse stad Petra. . In 1995 werd zij geridderd door koning Hoessein van Jordanië. Zij werd in 1998 benoemd tot ereburger van de stad Baalbeck in Libanon, waar ze woonachtig was. In 1999 werd ze benoemd tot ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw. In 2006 was zij lijstduwer voor de Partij voor de Dieren.

Dit item is verkocht voor 325,00
Starttijd:22-02-2017 om 16:45
Eindtijd:01-03-2017 om 17:15
Biedingen (17)
NJWvD
01 mrt. / 17:09
€ 325
Marieke28
01 mrt. / 17:03
€ 305
NJWvD
01 mrt. / 17:01
€ 285
Marieke28
01 mrt. / 17:00
€ 265
NJWvD
01 mrt. / 17:00
€ 260
Marieke28
01 mrt. / 17:00
€ 240
NJWvD
01 mrt. / 17:00
€ 220
Marieke28
01 mrt. / 16:56
€ 200
NJWvD
01 mrt. / 16:55
€ 190
Marieke28
01 mrt. / 16:55
€ 180
NJWvD
01 mrt. / 16:55
€ 170
Marieke28
01 mrt. / 16:53
€ 160
NJWvD
01 mrt. / 16:53
€ 150
Marieke28
01 mrt. / 16:50
€ 140
NJWvD
01 mrt. / 16:45
€ 130
Marieke28
01 mrt. / 16:45
€ 120
NJWvD
01 mrt. / 16:45
€ 120