FA. (10)

Gerti Bierenbroodspot - Gemengde techniek op paneel, Zonder titel - Ingelijst

Gerti Bierenbroodspot - Gemengde techniek op paneel, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 500!
Gerti Bierenbroodspot - Gemengde techniek op paneel, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 500!Gerti Bierenbroodspot - Gemengde techniek op paneel, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 500!Gerti Bierenbroodspot - Gemengde techniek op paneel, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 500!Gerti Bierenbroodspot - Gemengde techniek op paneel, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 500!Gerti Bierenbroodspot - Gemengde techniek op paneel, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 500!Gerti Bierenbroodspot - Gemengde techniek op paneel, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 500!Gerti Bierenbroodspot - Gemengde techniek op paneel, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 500!Gerti Bierenbroodspot - Gemengde techniek op paneel, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 500!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
43952 verkochte items
Alle items van deze verkoper (439)
  • Gerti Bierenbroodspot (1940)
Jaartal1970
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen49.5 cm x 74.5 cm (h x b)
Lijst65 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Levendig tafereel door Nederlands kunstenares Gerti Bierenbroodspot (1940). Haar oeuvre is sterk geïnspireerd op de archeologische overblijfselen van oude werelden.  Het werk is vervaardigd in verschillende technieken zoals olieverf, gouache en potlood op paneel.

Bierenbroodpsot studeerde aan de Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten en de Rijksakademie van beeldende kunsten in Amsterdam. Ze onderhield nauwe contacten met Stedelijk museum directeur Willem Sandberg en de CoBrA-groep.  Bierenbroodspot heeft verscheidene solotentoonstellingen op haar naam staan in zowel binnen- als buitenland: zo exposeerde ze in o.a.  Amsterdam, Beirut, New York, Amman en Brussel.

Dit item valt onder de margeregeling
ConditieRedelijk

Het werk is in redelijke staat. Voornamelijk op de linkerzijde is er in de rode en zwarte partijen aardig wat craquelé te zien. Ook heeft er hier op een aantal plekken de verf geheel losgelaten, zoals is te zien op de foto's. Aan de rechterzijde van de compositie zijn er wat vlekken te zien.

Gerti Bierenbroodspot (1940)

Alle items van deze kunstenaar(25)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
43952 verkochte items
90 cm
65 cm
74.5 cm
49.5 cm
Sluit over 8d 5u 45m 05s
Openingsbod€ 500
ObjectlocatieAmstelveen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:22-06-2022 om 13:29
Eindtijd:04-07-2022 om 21:52