Gerti Bierenbroodspot - Icarus

Gerti Bierenbroodspot - Icarus kopen? Bied vanaf 30!
Gerti Bierenbroodspot - Icarus kopen? Bied vanaf 30!Gerti Bierenbroodspot - Icarus kopen? Bied vanaf 30!Gerti Bierenbroodspot - Icarus kopen? Bied vanaf 30!Gerti Bierenbroodspot - Icarus kopen? Bied vanaf 30!
  • Gerti Bierenbroodspot (1940)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1973
Techniek Ets
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 78 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Titelloze ets met mythologische elementen van Gerti Bierenbroodspot. Genummerd, met signatuur en datering in atelierstempel. Het beeld is 39 x 39 cm. De conditie is redelijk, er zijnkleine vlekjes, ook in beeld en een veeg in de benedenmarge, zie foto's.

Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Utrecht of Breda of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden in een stevige koker.
ConditieRedelijk
kleine vlekjes en een veeg in benedenmarge, zie foto's
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 18,00
Naar Duitsland € 18,00
Europese Unie € 18,00
Wereldwijd € 38,00