Gerti Bierenbroodspot - Zeefdruk,groot,geen titel - Verkocht

Gerti Bierenbroodspot - Zeefdruk,groot,geen titel kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Gerti Bierenbroodspot - Zeefdruk,groot,geen titel kopen? Bied vanaf 50!Gerti Bierenbroodspot - Zeefdruk,groot,geen titel kopen? Bied vanaf 50!Gerti Bierenbroodspot - Zeefdruk,groot,geen titel kopen? Bied vanaf 50!Gerti Bierenbroodspot - Zeefdruk,groot,geen titel kopen? Bied vanaf 50!Gerti Bierenbroodspot - Zeefdruk,groot,geen titel kopen? Bied vanaf 50!Gerti Bierenbroodspot - Zeefdruk,groot,geen titel kopen? Bied vanaf 50!Gerti Bierenbroodspot - Zeefdruk,groot,geen titel kopen? Bied vanaf 50!Gerti Bierenbroodspot - Zeefdruk,groot,geen titel kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Aapeloekie
FA. (8)

Lid sinds 2017
112 verkochte items
  • Gerti Bierenbroodspot (1940)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage137/250
Gert Bierenbroodspot.Gesigneerd r.o.Oplage 137/250

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:21-11-2018 om 12:56
Eindtijd:29-11-2018 om 12:01
arieverrijp
29 nov. / 11:41
€ 50