Gerti Bierenbroodspot - zonder titel maar met lijst!

Gerti Bierenbroodspot - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 120!
Gerti Bierenbroodspot - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 120!Gerti Bierenbroodspot - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 120!Gerti Bierenbroodspot - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 120!
  • Gerti Bierenbroodspot (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 25 cm (h x b)
Lijst56 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie werk van Gerti Bierenbroodspot  met lijst.  Het werk is van zeer goede kwaliteit! Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.  De lijst is niet nieuw maar goed toonbaar.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Gerti Bierenbroodspot (1940)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (25)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2205 verkochte items
Alle items van deze verkoper (997)
50 cm
56 cm
25 cm
30 cm
Starttijd:03-06-2022 om 18:15
Eindtijd:17-06-2022 om 22:41
Openingsbod € 120
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen per koerier