Gerti Bierenbroodspot - zonder titel - Verkocht

Gerti Bierenbroodspot - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Gerti Bierenbroodspot - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Gerti Bierenbroodspot - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Gerti Bierenbroodspot - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
  • Gerti Bierenbroodspot (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Mooi werk, nooit ingelijst.

Dit item is verkocht voor 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-11-2022 om 09:52
Eindtijd:15-11-2022 om 21:05
Biedingen (9)
Clementia
15 nov. / 14:37
€ 80
Djehuti
15 nov. / 14:37
€ 70
Clementia
14 nov. / 16:20
€ 60
Schuckmann
14 nov. / 16:20
€ 50
Clementia
14 nov. / 16:19
€ 45
Schuckmann
14 nov. / 16:19
€ 40
Clementia
14 nov. / 16:18
€ 35
Schuckmann
14 nov. / 16:18
€ 30
Clementia
08 nov. / 16:30
€ 25