Gerti Bierenbroodspot - zonder titel

Gerti Bierenbroodspot - zonder titel kopen? Bied vanaf 175!
Gerti Bierenbroodspot - zonder titel kopen? Bied vanaf 175!Gerti Bierenbroodspot - zonder titel kopen? Bied vanaf 175!
  • Gerti Bierenbroodspot (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlKlassiek
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen99 cm x 73 cm (h x b)
Lijst108 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie zeefdruk in mooie lijst.

Sluit over 7d 18u 12m 56s
Openingsbod€ 175
ObjectlocatieWillemstad,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:25-01-2023 om 15:47
Eindtijd:05-02-2023 om 20:47