Gijs van Noort - Lost memories

Gijs van Noort - Lost memories kopen? Bied vanaf 75!
Gijs van Noort - Lost memories kopen? Bied vanaf 75!Gijs van Noort - Lost memories kopen? Bied vanaf 75!Gijs van Noort - Lost memories kopen? Bied vanaf 75!Gijs van Noort - Lost memories kopen? Bied vanaf 75!Gijs van Noort - Lost memories kopen? Bied vanaf 75!
  • Gijs van Noort (1958)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekEts/Aquatint
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 x 133 cm (h x b)
Incl. lijst51 x 136 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15
Werk van Gijs van Noort uit 1996, afkomstig van de Rodamco-collectie. Kleine oplage (7 uit 15). Mooie kleurstelling. Onderwerp (dementie) zeer indringend maar tevens begrijpelijk vormgegeven.
Werk is ingelijst en kan zo aan de muur..

Lijst heeft plaatselijk kleine beschadigingen.

Gijs van Noort (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  zaansemosterd
Lid sinds 2019
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
136 cm
51 cm
133 cm
48 cm