Gijsbert Jan van Koppenhagen - Kleurenhoutsnede - 1974 - 5/30 - Gesigneerd

Gijsbert Jan van Koppenhagen - Kleurenhoutsnede - 1974 - 5/30 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Gijsbert Jan van Koppenhagen - Kleurenhoutsnede - 1974 - 5/30 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Gijsbert Jan van Koppenhagen - Kleurenhoutsnede - 1974 - 5/30 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Gijsbert Jan van Koppenhagen - Kleurenhoutsnede - 1974 - 5/30 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Gijsbert Jan van Koppenhagen - Kleurenhoutsnede - 1974 - 5/30 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Gijsbert Jan van Koppenhagen - Kleurenhoutsnede - 1974 - 5/30 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Gijsbert Jan van Koppenhagen - Kleurenhoutsnede - 1974 - 5/30 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Gijsbert Jan van Koppenhagen - Kleurenhoutsnede - 1974 - 5/30 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Gijsbert Jan van Koppenhagen - Kleurenhoutsnede - 1974 - 5/30 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  in2art
FA. (24)

583 verkochte items
  • Gijsbert Jan van Koppenhagen (1909-1977)
Jaartal1974
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30
Kleurenhoutsnede door G.J. van Koppenhagen.
Voorstelling van een ruimtelijke compositie
Gesigneerd in potlood r.o. 'GJ Koppenhagen'
Annotatie en nummering l.o. en m.o. 'No II van de Serie "Metamorfose van 2 tekens"  5/30  eigen druk 1974

Zal in veilige verpakking (zonder afgebeelde passepartout) verzonden worden met Track&Trace.

Werk is in goede staat. Kleefresten aan achterzijde van vorige inlijsting. Randen hier en daar gekarteld. Op te lossen met een passepartout.

Dit item is verkocht voor 63,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:01-11-2020 om 16:11
Eindtijd:15-11-2020 om 19:16

Biedingen (1):

FF74
15 nov. / 19:10
€ 55