Giovanni Dalessi - Landschap

Giovanni Dalessi - Landschap kopen? Bied vanaf 50!
Giovanni Dalessi - Landschap kopen? Bied vanaf 50!Giovanni Dalessi - Landschap kopen? Bied vanaf 50!Giovanni Dalessi - Landschap kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Morandi

Lid sinds 2018
0 verkochte items
  • Giovanni Dalessi (1964)
Jaartal2003
TechniekLitho
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen37 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Zeer fraaie Litho van Giovanni Dalessi. De fragiele litho lijkt bijna een potloodtekening. Gedrukt op 250gr Zerkall papier. Litho is in nieuwstaat. Gesigneerd en genummerd midden-onder. Oplage nummer 16/50

Giovanni Dalessi (1964)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  Morandi

Lid sinds 2018
0 verkochte items
76 cm
37 cm

Starttijd:19-05-2019 om 14:05
Eindtijd:22-05-2019 om 22:39
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieEindhoven , Nederland