5. Giovanni Dalessi

Giovanni Dalessi (1964)

1 aangeboden items / 15 verkochte items

FA. (18 x Favoriet)

Giovanni DALESSI (Eindhoven, 1964)

Giovanni Dalessi - Bokser - Jubileumprent Stichting Peninsula kopen? Bied vanaf 35!

Giovanni Dalessi - Bokser - Jubileumprent Stichting Peninsula

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd15-07-2021 om 22:03

Jaartal1996
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst