Gligor Cemerski - Prachtig abstract werk uit 1989 - Verkocht

Gligor Cemerski - Prachtig abstract werk uit 1989 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Gligor Cemerski - Prachtig abstract werk uit 1989 kopen? Bied vanaf 45!Gligor Cemerski - Prachtig abstract werk uit 1989 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  hans44
FA. (9)

Lid sinds 2018
171 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Gligor Cemerski (1940-2016)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
Lijst50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage11/40
Mooi abstract werk Puntgaaf in nieuwe lijst.

Nieuwe lijst en werk in goede conditie

Gligor Cemerski (1940-2016)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  hans44
FA. (9)

Lid sinds 2018
171 verkochte items
70 cm
50 cm
70 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-07-2020 om 10:23
Eindtijd:08-07-2020 om 19:56
Adne
08 jul. / 09:41
€ 45