Go de Kroon - Go & Elisabeth de Kroon - litho - Verkocht

Go & Elisabeth de Kroon - litho  kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Go & Elisabeth de Kroon - litho  kopen? Bied vanaf 1!Go & Elisabeth de Kroon - litho  kopen? Bied vanaf 1!Go & Elisabeth de Kroon - litho  kopen? Bied vanaf 1!Go & Elisabeth de Kroon - litho  kopen? Bied vanaf 1!Go & Elisabeth de Kroon - litho  kopen? Bied vanaf 1!Go & Elisabeth de Kroon - litho  kopen? Bied vanaf 1!Go & Elisabeth de Kroon - litho  kopen? Bied vanaf 1!
  • Go de Kroon (1930-1997)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Kunstenaar : Go en Elisabeth"Pippy" de Kroon
Titel/Voorstelling: " Lucifers "
Datering: 1987
Medium /Techniek : lithografie
Maten : 34 x 26 cm ( ingelijst )
Gesigneerd: linksonder
Conditie : goed

Go de Kroon (1930-1997)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Artpointamsterdam
3998 verkochte items
Alle items van deze verkoper (105)