Gouache/collage uit 1963, ingelijst - Verkocht

Gouache/collage uit 1963, ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Gouache/collage uit 1963, ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Gouache/collage uit 1963, ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Gouache/collage uit 1963, ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Gouache/collage uit 1963, ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Gouache/collage uit 1963, ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
  • Lou ten Bosch (1923)

PAPIER 47X47 CM, BEVESTIGD MET DE BOVENRAND OP KARTON, IN ZEER GOEDE STAAT.

ACHTER GLAS, IN DE ORIGINELE LIJST IN GOEDE GEBRUIKTE STAAT; HERKOMST KUNSTHANDEL IN DORDRECHT.

Lou ten Bosch (1923)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Miles
FA. (40)

1511 verkochte items
Alle items van deze verkoper (150)
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:06-08-2017 om 23:25
Eindtijd:20-08-2017 om 23:25
Robmulder
20 aug. / 23:19
€ 60