Guido de Waart - Abstracte compositie, hoogdrukets

Guido de Waart - Abstracte compositie, hoogdrukets kopen? Bied vanaf 45!
Guido de Waart - Abstracte compositie, hoogdrukets kopen? Bied vanaf 45!Guido de Waart - Abstracte compositie, hoogdrukets kopen? Bied vanaf 45!Guido de Waart - Abstracte compositie, hoogdrukets kopen? Bied vanaf 45!
  • Guido de Waart (1931)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1966
TechniekEts
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Mooi abstract werk van Guido de Waart.  Hoogdrukets op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘66) en genummerd (75/100).  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 50cm x 39cm (blad), 48cm x 36cm (etsbeeld)

Guido de Waart (1931)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Rosser
FA. (176)

3033 verkochte items
Alle items van deze verkoper (236)
50 cm
39 cm
Starttijd:25-05-2022 om 12:55
Eindtijd:10-06-2022 om 21:22
Openingsbod € 45
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa