Guido de Waart - Cross goes by, hoogdrukets

Guido de Waart - Cross goes by, hoogdrukets kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Guido de Waart - Cross goes by, hoogdrukets kopen? Bied vanaf 45!Guido de Waart - Cross goes by, hoogdrukets kopen? Bied vanaf 45!Guido de Waart - Cross goes by, hoogdrukets kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Guido de Waart (1931)
Jaartal1967
TechniekEts
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190

Mooi abstract werk van Guido de Waart.  Hoogdrukets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘67), getiteld en genummerd (122/190).  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 65cm x 54cm (blad), 50cm x 50cm (etsbeeld)

Dit werk is ook te vinden op de website:

https://www.guidodewaart.com/cross-goes-by-1968/

Guido de Waart (1931)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
54 cm
65 cm

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:14-11-2020 om 16:53
Eindtijd:28-11-2020 om 20:50

Biedingen (1):

Notenpasta
28 nov. / 19:26
€ 45