Guido de Waart - zonder titel

Guido de Waart - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Guido de Waart - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Guido de Waart - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
  • Guido de Waart (1931)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk van De Waart. Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of  verzonden worden per aangetekende post.

Guido de Waart (1931)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2175 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1016)
60 cm
56 cm
Sluit over 1d 21u 5m 55s
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:13-09-2022 om 19:54
Eindtijd:27-09-2022 om 22:28