| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
Guillaume Le Roy (1938 Blaricum).
Ui nalatenschap doen wij alle design- en kunstvoorwerpen van de hand, waaronder dit grote abstracte werk van Le Roy uit 1979. het betreft een grote abstracte ets in wit en zwarttinten, in potlood linksonder gesigneerd door de kunstenaar. Het betreft een kleine e.a. oplage van 2 stuks. Dit is nummer 2. Het werk is geframed in een moderne aluminium omlijsting.
Maat: 60x80cm
Staat: onberispelijk
Galerie Waarde: 1.500,-
Afhaal locatie: Utrecht
| Transport | |
| Garantie | |