Guillaume Le Roy - GUILLAUME Le ROY (1938-2008) - groot ABSTRACT werk in kleine oplage van 2 - GESIGNEERD en INGELIJST. - Verkocht

GUILLAUME Le ROY (1938-2008)  - groot ABSTRACT werk in kleine oplage van 2 - GESIGNEERD en INGELIJST.  kopen? Bied vanaf 275!

GUILLAUME Le ROY (1938-2008)  - groot ABSTRACT werk in kleine oplage van 2 - GESIGNEERD en INGELIJST.  kopen? Bied vanaf 275!GUILLAUME Le ROY (1938-2008)  - groot ABSTRACT werk in kleine oplage van 2 - GESIGNEERD en INGELIJST.  kopen? Bied vanaf 275!
  • Guillaume Le Roy (1938-2008)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944

Guillaume Le Roy (1938 Blaricum).

Ui nalatenschap doen wij alle design- en kunstvoorwerpen van de hand, waaronder dit grote abstracte werk van Le Roy uit 1979. het betreft een grote abstracte ets in wit en zwarttinten, in potlood linksonder gesigneerd door de kunstenaar. Het betreft een kleine e.a. oplage van 2 stuks. Dit is nummer 2. Het werk is geframed in een moderne aluminium omlijsting.

Maat: 60x80cm

Staat: onberispelijk

Galerie Waarde: 1.500,-

Afhaal locatie: Utrecht