Guus Kuit - Kleurenets, Landschap - Ingelijst

Guus Kuit - Kleurenets, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Guus Kuit - Kleurenets, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Guus Kuit - Kleurenets, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Guus Kuit - Kleurenets, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Guus Kuit - Kleurenets, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Guus Kuit - Kleurenets, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Guus Kuit - Kleurenets, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
  • Guus Kuit (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekDroge Naald
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 x 42 cm (h x b)
Incl. lijst51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4/25
In top condition. Framed in an aluminum frame behind glass. Title 'Landschap'.
Further information see photos.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amstelveen-westwijk, Nederland
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50

Guus Kuit (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  art_de_bruin
Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
61 cm
51 cm
42 cm
30 cm
Starttijd16-2-2024 om 2:35
Eindtijd23-2-2024 om 19:58
Openingsbod € 30
ObjectlocatieAmstelveen-Westwijk,  Nederland