Guus van Eck - KLEURRIJKE SCENE / ORIGINEEL WERK / 38x43cm / SIG / PASSE-PARTOUT
Omschrijving
Guus van Eck (1958)
Type kunstwerk
Tekening / Aquarel
Periode
1945 t/m 1999
Techniek
Aquarel
Drager
Papier
Ingelijst
Alleen in Passe-partout
Afmetingen
18 x 27 cm (h x b)
Passe-partout
38 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Guus van Eck (°1958). Kleurrijke scène. Origineel werk van aquarel + kleurpotlood op papier. Gesigneerd met kleurpotlood. Gemonteerd onder passe-partout met kartonnen rug. Werk: 18x27cm. Passe-Partout: 38x43cm. Goede staat.
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 12.50 euro.
Nederland: 14.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 16.50 euro.
Europa: 18.50 euro.
Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).
Goed
Goede staat.
Tot 10 kg.
Binnen België
€ 12,50
Naar Nederland
€ 14,50
€ 16,50
Europese Unie
€ 18,50
Wereldwijd
€ 25,00
Naar België
€ 12,50