Guy Vandenbranden - Origineel werk op doek - Verkocht

Guy Vandenbranden - Origineel werk op doek kopen? Bied vanaf 1199!

Verkoopprijs: € 1.378,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Guy Vandenbranden - Origineel werk op doek kopen? Bied vanaf 1199!Guy Vandenbranden - Origineel werk op doek kopen? Bied vanaf 1199!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

548 verkochte items
Alle items van deze verkoper (57)
  • Guy Vandenbranden (1926-2014)
Jaartal2002
TechniekAcryl
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
Lijst41 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Guy Vandenbranden, origineel werk op doek
Specificaties:
  • Kunstenaar:Guy Vandenbranden
  • Afmeting:40 x 40
  • Maat lijst:41 x 41
  • Handgesigneerd:Ja, aan de achterkant
  • Lijst:Zwarthouten lijst
  • Datum:2002
  • Techniek:Acrylverf aangebracht op schildersdoek
  • Prachtig uniek werk van Belgische constructivist Guy Vandenbranden uit 2002

Dit item is verkocht voor 1.378,85(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-12-2020 om 11:49
Eindtijd:21-12-2020 om 20:43
Hansxxxx
18 dec. / 16:40
€ 1199