Han Bennink - Handgekleurde ets, Zonder titel - Verkocht

Han Bennink - Handgekleurde ets, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 35,00

Han Bennink - Handgekleurde ets, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Han Bennink - Handgekleurde ets, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Han Bennink - Handgekleurde ets, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44757 verkochte items
Alle items van deze verkoper (493)
  • Han Bennink (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1966
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49.5 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageonbekend

Administratieve code:

QQKV

ConditieRedelijk

Het blad is behoorlijk verkleurd.

Han Bennink (1942)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44757 verkochte items
64.5 cm
49.5 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:29-06-2018 om 15:39
Eindtijd:08-07-2018 om 13:21
Biedingen (9)
galerietweebijdrie
07 jul. / 21:02
€ 35
Raamdaam
07 jul. / 21:02
€ 30
galerietweebijdrie
07 jul. / 21:01
€ 20
Raamdaam
07 jul. / 21:01
€ 15
galerietweebijdrie
04 jul. / 22:59
€ 10
darius
04 jul. / 22:59
€ 9
darius
30 jun. / 15:30
€ 7
Braamberg
30 jun. / 15:30
€ 6
Braamberg
29 jun. / 22:30
€ 1