| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: Noorderlicht 2e fase.
Jaar van uitgave: onbekend.
Oplage: 11 / 30
Gesigneerd: Hangesigneerd en genummerd met potlood.
Ingelijst: Ja in alumium lijst, kan zo aan de muur.
Conditie: in perfecte staat.
Afmetingen lijst: 70 cm x 70 cm
Materiaal: Zeefdruk op papier.
| Transport | |
| Garantie | |