Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 64 x 44 cm (h x b) |
Incl. lijst | 99 x 72 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
De afbeelding achter glas is in zeer goede staat. De achterkant van de lijst is in matige staat, met ouderdomssporen (zie foto's). De voorkant ziet er nog goed uit. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hollandsche rading, Nederland |
Objectlocatie | Hollandsche Rading, Nederland |
Starttijd | 20-5-2021 om 10:37 |
Eindtijd | 25-8-2021 om 18:10 |