Hanneke Nobel - intrigerend impressionistisch olieverf "woestijn Zuid Afrika" gesigneerd - Verkocht

Hanneke Nobel - intrigerend impressionistisch olieverf "woestijn Zuid Afrika" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Hanneke Nobel - intrigerend impressionistisch olieverf "woestijn Zuid Afrika" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Hanneke Nobel - intrigerend impressionistisch olieverf "woestijn Zuid Afrika" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Hanneke Nobel - intrigerend impressionistisch olieverf "woestijn Zuid Afrika" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Hanneke Nobel - intrigerend impressionistisch olieverf "woestijn Zuid Afrika" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Hanneke Nobel - intrigerend impressionistisch olieverf "woestijn Zuid Afrika" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Hanneke Nobel - intrigerend impressionistisch olieverf "woestijn Zuid Afrika" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Hanneke Nobel - intrigerend impressionistisch olieverf "woestijn Zuid Afrika" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Hanneke Nobel - intrigerend impressionistisch olieverf "woestijn Zuid Afrika" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

3000 verkochte items
Alle items van deze verkoper (45)
  • Hanneke Nobel (1947)
DragerPaneel
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 35 cm (h x b)
Lijst55 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Geboren: 15-03-1947 te Den Haag

Opleiding: Kon. Academie Den Haag, 1968-1970
Academie voor Beeldende Kunsten Den Bosch, 1970-1972
Lid St. Spie, 1989-1992
Lid kunstenaarsvereniging "De Onafhankelijken" te Amsterdam, 1998-2002

Grote lijnen: De eerste kennismaking met de woestijn was voor mij overweldigend. De weidsheid, de leegte, de stilte en de eenvoud symboliseren voor mij de grote lijnen van het leven. Als stadsmens in hart en nieren leef ik in chaos en drukte en is de natuur vaak ver te zoeken. Toch laat ik me juist daardoor steeds opnieuw inspireren.

Niet alleen door woestijn, ook door Franse bossen, Friese weilanden of de IJsselmeerkust. De natuur doet me beseffen wat echt belangrijk is. In mijn schilderijen ligt de nadruk niet voor niets op hoofdzaken en veel minder op details. Dit gebeurt ook in mijn stillevens.

  • Ik hoop dat mijn werk mensen nieuwsgierig maakt en uitnodigt om te ontdekken hoe zowel de maker als zijzelf naar het leven kijken. Om daarachter te komen, moet je de moeite nemen om een schilderij te lezen.

Zowel het olieverf alsook de lijst verkeren in goede staat.

Hanneke Nobel (1947)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (112)

3000 verkochte items
55 cm
55 cm
35 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:30-08-2018 om 21:28
Eindtijd:13-09-2018 om 22:55
Biedingen (7)
Katrien62
13 sep. / 21:32
€ 15
AP020
13 sep. / 21:32
€ 10
AP020
04 sep. / 10:21
€ 5
piervander
04 sep. / 10:21
€ 4
AP020
03 sep. / 10:10
€ 3
piervander
03 sep. / 10:10
€ 2
AP020
31 aug. / 15:02
€ 1