Hannes Kuiper - zonder titel

Hannes Kuiper - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Hannes Kuiper - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Hannes Kuiper - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
  • Hannes Kuiper (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Vrolijke zeefdruk in zeer goede staat van Hannes Kuiper. Gesigneerd en genummerd. Het werk is gedrukt op dun papier en daarna voor de stevigheid verlijmd op zuurvrij karton het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdens de pandemie gratis worden opgeslagen tot nadere orde.
Ook kunnen ondertussen uw inlijsting verzorgen.

Hannes Kuiper (1942)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (468)
40 cm
30 cm
Sluit over 8d 6u 16m 14s
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:28-11-2022 om 15:15
Eindtijd:11-12-2022 om 22:27