| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Jaartal | 1992 |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Drager | Papier |
| Stijl | Modern |
| Onderwerp | Naakt |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 114 x 102 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Grote krijttekening van Hans Abbing. Jaar: 1992. Afmetingen blad: H114 x b102cm. Het werk is onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Na een studie economie aan de universiteit van Groningen, die hij in 1970 cum laude afsloot, werkte hij aanvankelijk in Groningen, en later enige jaren bij het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk. In 1978 ging hij studeren aan de Gerrit Rietveld Academie in Amsterdam, die hij in 1983 met een diploma verliet.
| Conditie | |
| Conditie | Goed |
| Wat kreukeltjes op de onderzijde. Zie foto's. | |
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-gravenzande, Nederland |
| Garantie | |