Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Twee ingelijste werken van Hans Bruinink; 1 tekening en 1 gemengde techniek. Afm. lijsten 31,8x41,6. Onderaan in potlood gesigneerd met monogram en gedateerd '92 in potlood.
verzending 8 euro, aangetekend 9,65.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorthuizen, Nederland |
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |
Starttijd | 2-3-2018 om 10:30 |
Eindtijd | 16-3-2018 om 19:30 |