Hans Innemee - Hans Innemee, zeefdruk, 1999, 'All twelve being themselve' - Verkocht

Hans Innemee, zeefdruk, 1999, 'All twelve being themselve' kopen? Bied vanaf 500!
Grafiek (handgesigneerd)

Hans Innemee, zeefdruk, 1999, 'All twelve being themselve' kopen? Bied vanaf 500!Hans Innemee, zeefdruk, 1999, 'All twelve being themselve' kopen? Bied vanaf 500!Hans Innemee, zeefdruk, 1999, 'All twelve being themselve' kopen? Bied vanaf 500!Hans Innemee, zeefdruk, 1999, 'All twelve being themselve' kopen? Bied vanaf 500!Hans Innemee, zeefdruk, 1999, 'All twelve being themselve' kopen? Bied vanaf 500!Hans Innemee, zeefdruk, 1999, 'All twelve being themselve' kopen? Bied vanaf 500!
  • Hans Innemee (1951)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Zeer goed werk van hans innemée op speciaal mulberry papier.

Titel: 'All twelve being themselve' Afmeting werk:      61x81cm Afmeting lijst:        81x101cm Oplage:                 54/100 Jaar:                      1999

Volgens hans innemée zelf een zeldzaam exemplaar. Hij wist ons te vertellen, dat de meeste nummers van deze oplage verknipt/verscheurd zijn tot losse kunstwerkjes en op die manier zijn ingelijst en verkocht. Dit exemplaar is zoals het ooit is bedoeld, volledig in zijn originele staat. Netjes ingelijst, met zuurvrije passe-partout. Klaar om meteen aan de muur te hangen.

Hans Innemee (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (15)

Geplaatst door  JJvanWijk
1158 verkochte items
Alle items (115)