Hans Innemee - Hans Innemée - zeefdruk op geschept papier, ingelijst - 4 Schaapjes - Verkocht

Hans Innemée - zeefdruk op geschept papier, ingelijst - 4 Schaapjes kopen? Bied vanaf 65!
Grafiek (handgesigneerd)

Hans Innemée - zeefdruk op geschept papier, ingelijst - 4 Schaapjes kopen? Bied vanaf 65!Hans Innemée - zeefdruk op geschept papier, ingelijst - 4 Schaapjes kopen? Bied vanaf 65!
  • Hans Innemee (1951)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeefdruk uit 1999 van Hans Innemée: 4 Schaapjes. Geschept papier, handgesigneerd met potlood r.o. Oplage 42/150. Wordt met fraaie brede houten lijst verstuurd. Afm. zeefdruk: 16 x 18 cm, afm. lijst: 27,5 x 32,5 cm. Verzending NL 10 euro, Belgie 15 euro.

Hans Innemee (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (15)

Geplaatst door  ffagott
469 verkochte items
Alle items (18)