Hans Innemee - ingelijste zeefdruk: about level and direction (groot/netjes ingelijst) - Verkocht

Hans Innemee - ingelijste zeefdruk: about level and direction (groot/netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Hans Innemee - ingelijste zeefdruk: about level and direction (groot/netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!Hans Innemee - ingelijste zeefdruk: about level and direction (groot/netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!Hans Innemee - ingelijste zeefdruk: about level and direction (groot/netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!Hans Innemee - ingelijste zeefdruk: about level and direction (groot/netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!Hans Innemee - ingelijste zeefdruk: about level and direction (groot/netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!
  • Hans Innemee (1951)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1998
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 61 x 81 cm (h x b)
Incl. lijst 95 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 99/150
Grote ingelijste zeefdruk van Hans Innemee uit 1998. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.

Verzendmogelijkheden:

Het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, is, bij directe betaling na de aankoop, zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden bezorgd met Swift koeriers. Kosten Nederland: 47,50 euro. Kosten Vlaanderen: 87,50 euro.

Hans Innemee (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (15)

Geplaatst door  KiewitKunst
7654 verkochte items
Alle items (874)
113 cm
95 cm
81 cm
61 cm