Hans Kanters - ets - HC - 21059 - Verkocht

Hans Kanters - ets - HC - 21059 kopen? Bied vanaf 110!
Hans Kanters - ets - HC - 21059 kopen? Bied vanaf 110!Hans Kanters - ets - HC - 21059 kopen? Bied vanaf 110!
  • Hans Kanters (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlSurrealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageHC
Maat van de etsplaat: 10 x 8 cm. Wordt verzekerd verzonden. Risico verzending is voor koper. Ophalen in de galerie in Zaandam verdient de voorkeur. Het werk bekijken alvorens een bod te doen behoort ook tot de mogelijkheden.

Hans Kanters is geboren in 1947 te Amsterdam. Hij schildert sinds 1967, lithografeert sinds 1986 en beeldhouwt sinds 1994. “De mensen moeten er meer uit kunnen halen dan ik erin heb gestopt, anders heb ik gefaald. Het gaat niet alleen om de betekenis, het is ook het gevoel, de humor en de ironie, de tederheid en de frustratie, de woede zelfs die ik probeer over te brengen.”

Het werk van Kanters laat zich onmogelijk in kort bestek omschrijven. Wat men zeggen kan is dat de bizarre, fascinerende voorstellingen met hun tientallen details het leven in alle gradaties van emotie, gedrag en sociale vormen verbeelden. En dat op een verbluffend hoogstaand technisch niveau.

Hans Kanters (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (23 )

Lid sinds 2017
512 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
19 cm
27 cm
Dit item is verkocht voor 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:31-05-2022 om 16:25
Eindtijd:21-10-2022 om 11:13
oomsmc
19 okt. / 18:59
€ 100