Hans Kuyper - Winter

Hans Kuyper - Winter kopen? Bied vanaf 45!
Hans Kuyper - Winter kopen? Bied vanaf 45!Hans Kuyper - Winter kopen? Bied vanaf 45!Hans Kuyper - Winter kopen? Bied vanaf 45!Hans Kuyper - Winter kopen? Bied vanaf 45!
  • Hans Kuyper (1955)
Type kunstwerk Beeld / Object
Techniek Brons
Afmetingen 13.5 x 14 x 14.5 cm (h x b x d)
Gewicht 370 gram
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig kunstwerk van kunstenaar Hans Kuyper.
Het is een beeldje van zijn serie de 4 jaargetijden.
Dit beeldje betreft; winter
13,5 x 14 x 14,5 cm
370 gram
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Hans Kuyper (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Gevondenengemaakt
Lid sinds 2023
167 verkochte items
Alle items (19)
14
13.5
14.5