Hans Landsaat - Hans Landsaat zeefdruk z.t. - Verkocht

Hans Landsaat zeefdruk z.t. kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Hans Landsaat zeefdruk z.t. kopen? Bied vanaf 45!Hans Landsaat zeefdruk z.t. kopen? Bied vanaf 45!
  • Hans Landsaat (1935)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Kunstenaar:       Hans Landsaat

Techniek:            zeefdruk

Titel:                   zonder titel

Jaar:                   1988

Afmetingen:        50 x 65 cm

Nummer:            47/100

Gedsigneerd:     rechtsboven

Niet ingelijst

Hans Landsaat (1935)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  jozeph
Lid sinds 2010
278 verkochte items
Alle items (18)