Hans Peters - De Plaats

Hans Peters - De Plaats kopen? Bied vanaf 30!
  • Hans Peters (1942)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1968
Techniek Ets
Stijl Romantisch
Onderwerp Zeegezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 35 x 22 cm (h x b)
Incl. lijst 38 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 10

Ets 'De Plaats' schept een romantisch beeld van een zeekaart die lijkt een spaanstalige zeekust te verbeelden.

Nautisch Nautical sea zee kaart meer  Spanish
De ets is van 1968
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Hans Peters (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  PPeters
Lid sinds 2022
4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
25 cm
38 cm
22 cm
35 cm