Lid sinds 2022 / Den Haag, Nederland
6 aangeboden items / 4 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 45 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 42 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 52 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 38 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |