PPeters
  5. PPeters

PPeters

Lid sinds 2022 / Den Haag, Nederland

6 aangeboden items / 4 verkochte items

Hans Peters - En hij stond Noë bij - 1986 kopen? Bied vanaf 35!
Hans Peters (1942) Nederlands En hij stond Noë bij - 1986
TechniekEts
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Hans Peters - Daar waar geen aandacht is kopen? Bied vanaf 35!
Hans Peters (1942) Nederlands Daar waar geen aandacht is
TechniekEts
Afmetingen45 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Hans Peters - Noë, zijn er mensen in het noorden? kopen? Bied vanaf 40!
Hans Peters (1942) Nederlands Noë, zijn er mensen in het noorden?
TechniekEts
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Hans Peters - Zeevluchtelingen kopen? Bied vanaf 40!
Hans Peters (1942) Nederlands Zeevluchtelingen
Afmetingen42 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 40
Hans Peters - Vendito kopen? Bied vanaf 40!
Hans Peters (1942) Nederlands Vendito
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 40
Hans Peters - De Plaats kopen? Bied vanaf 30!
Hans Peters (1942) Nederlands De Plaats
TechniekEts
Afmetingen38 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30