Hans Peters - En hij stond Noë bij - 1986

Hans Peters - En hij stond Noë bij - 1986 kopen? Bied vanaf 35!
Hans Peters - En hij stond Noë bij - 1986 kopen? Bied vanaf 35!Hans Peters - En hij stond Noë bij - 1986 kopen? Bied vanaf 35!
  • Hans Peters (1942)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1986
Techniek Ets
Stijl Surrealistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 10
Ets met boom, scheepsromp, twee figuren, handzaag, horizont, einder
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Hans Peters (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  PPeters
Lid sinds 2022
4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
60 cm
50 cm
40 cm
30 cm