Hans van der Ham - zonder titel - Verkocht

Hans van der Ham - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
  • Hans van der Ham (1960)
TypeAffiches
Jaartal1994
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 cm x 42 cm (h x b)
Ooosetlitho uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling van Hans van der Ham bij xx multiple galerie
oplage; 300 exemplaren
Ontwerp door Hans van der Ham

Hans van der Ham (1960)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2732 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
42 cm
63 cm
Dit item is verkocht voor 3,45 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-08-2022 om 14:32
Eindtijd:21-08-2022 om 14:00
Biedingen (2)
adver77777
20 aug. / 07:05
€ 3
vdruwe
19 aug. / 14:28
€ 1