Hans van Ieperen - 3 pentekeningen w.o. Clown

Hans van Ieperen - 3 pentekeningen w.o. Clown kopen? Bied vanaf 150!
Hans van Ieperen - 3 pentekeningen w.o. Clown kopen? Bied vanaf 150!Hans van Ieperen - 3 pentekeningen w.o. Clown kopen? Bied vanaf 150!Hans van Ieperen - 3 pentekeningen w.o. Clown kopen? Bied vanaf 150!Hans van Ieperen - 3 pentekeningen w.o. Clown kopen? Bied vanaf 150!Hans van Ieperen - 3 pentekeningen w.o. Clown kopen? Bied vanaf 150!Hans van Ieperen - 3 pentekeningen w.o. Clown kopen? Bied vanaf 150!Hans van Ieperen - 3 pentekeningen w.o. Clown kopen? Bied vanaf 150!Hans van Ieperen - 3 pentekeningen w.o. Clown kopen? Bied vanaf 150!
  • Hans van Ieperen (1909-1995)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Pen (Inkt)
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Portret
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 21 x 15.5 cm (h x b)
Incl. lijst 25 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een drietal pentekeningen door J.H. van Ieperen.
- Clown met bolhoed (niet ingelijst) 21 cm x 15,5 cm groot op board geplakt van 25 cm x 20 cm.
-Vrouwenkopje ingelijst en 8 cm x 11,5 cm groot (lijstje 20 cm x 15 cm).
-Man met hoge hoed ingelijst en 17 cm x 12 cm groot ( lijstje 20 cm x 15 cm).

Alle drie voorzien van labels met tekst aan de achterzijde, zie de foto's
Zie de foto's
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Hans van Ieperen (1909-1995)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  MS2021
Lid sinds 2018
7 verkochte items
Alle items (1)
20 cm
25 cm
15.5 cm
21 cm