Hans van Ieperen - VAAS MET BLOEMEN - Verkocht

Hans van Ieperen - VAAS MET BLOEMEN kopen? Bied vanaf 75!
Tekening / Aquarel

Hans van Ieperen - VAAS MET BLOEMEN kopen? Bied vanaf 75!Hans van Ieperen - VAAS MET BLOEMEN kopen? Bied vanaf 75!Hans van Ieperen - VAAS MET BLOEMEN kopen? Bied vanaf 75!Hans van Ieperen - VAAS MET BLOEMEN kopen? Bied vanaf 75!Hans van Ieperen - VAAS MET BLOEMEN kopen? Bied vanaf 75!Hans van Ieperen - VAAS MET BLOEMEN kopen? Bied vanaf 75!
  • Hans van Ieperen (1909-1995)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Modern
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 28 x 19 cm (h x b)
Incl. lijst 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Prachtig werkje van Hans van Ieperen. Het werk is zoals ze zeggen "signed all over", dat wil zeggen dat een kenner direct ziet dat het van de hand van Hans van Ieperen is. Zijn werk is geliefd bij velen. Over deze kunstenaar verscheen een rijk geillustreerde monografie van de hand van Jacqueline de Raad. In dit boek zijn meerdere varianten op het aangeboden werk te vinden. Het werk is in uitstekende staat.
Binnen Nederland € 11,50
Naar België € 25,00

Hans van Ieperen (1909-1995)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  pief55
112 verkochte items
Alle items (4)
30 cm
40 cm
19 cm
28 cm