Hans van Norden - Hans van Norden, aquarel 1986 - Verkocht

Hans van Norden, aquarel 1986 kopen? Bied vanaf 40!
Tekening / Aquarel

Hans van Norden, aquarel 1986 kopen? Bied vanaf 40!Hans van Norden, aquarel 1986 kopen? Bied vanaf 40!
  • Hans van Norden (1915-2011)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Hans van Norden, aquarel op papier

Afbeeldingsmaat 36 cm x 38 cm

Papiermaat 52 cm x 69

Gesigneerd in potlood

Geschilderd in augustus 1986

Wordt aangetekend verzonden in een koker.