Luxe editie van het portfolio van Hans Verweij ‘Vier Vrouwen’. Dit is nummer 5 van 10. Het reguliere portfolio bestaat uit 50 exemplaren.
Naast de vier gesigneerde litho's en het Portugees Sonnet van de reguliere portfolio bevat deze editie een handgesigneerde originele tekening in passe partout en een handgeschreven en gesigneerd gedicht van Rien VroegindeWeij.
Totale inhoud portfolio:
- Litho: Hartenvrouw
- Litho: Ruitenvrouw
- Litho: Klavervrouw
- Litho: Schoppenvrouw
- Portugees Sonnet
- Gesigneerd gedicht van Rien VroegindeWeij
- Originele tekening
- Colofon is ook gesigneerd door Hans Verweij
Uitgever; Bebert, Rotterdam