Harald Vlugt - Human jungle III - Verkocht

Harald Vlugt - Human jungle III kopen? Bied vanaf 45!
Harald Vlugt - Human jungle III kopen? Bied vanaf 45!Harald Vlugt - Human jungle III kopen? Bied vanaf 45!
  • Harald Vlugt (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage98 exemplaren

Fraaie zeefdruk met collage technieken van Harold Vlugt. Gesigneerd door de kunstenaar.

Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Harald Vlugt (1957)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (99)

2758 verkochte items
Alle items van deze verkoper (466)
60 cm
80 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-09-2022 om 12:07
Eindtijd:25-01-2023 om 08:11
jobf
24 jan. / 16:01
€ 45