Carla Raadsveld - Zeefdruk: Afrikaanse dans, met de hand gesigneerd
Maria Stakenburg-Karthaus - thee voor Napoleon
Helmuth van Galen - Compositie III
Guðmundur Erro - Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1981 |
Techniek | Pastel/Krijt |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 23 cm (h x b) |
Incl. lijst | 49 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 25-10-2022 om 15:32 |
Eindtijd | 14-11-2022 om 12:18 |