Harm Veldhoen - zonder titel - Verkocht

Harm Veldhoen - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Harm Veldhoen - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Harm Veldhoen - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Harm Veldhoen - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Harm Veldhoen - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Harm Veldhoen - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Harm Veldhoen - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Harm Veldhoen - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Harm Veldhoen - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
  • Harm Veldhoen (1946)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1978
Techniek Ets
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 34 x 51 cm (h x b)
Incl. lijst 53 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100
Prachtige ets uit 1978 door H.J. Veldhoen. Nummer 26 uit een oplage van 65 en gesigneerd door de kunstenaar. Dit fraaie werk is ook nog eens heel mooi ingelijst in een houten lijst en passe-partout achter glas.
Indien het werk moet worden opgestuurd wordt wel het glas verwijderd, omdat dan de kans op breuk en verdere schade te groot is. Afhalen heeft dus de voorkeur!
Binnen Nederland € 10,00

Harm Veldhoen (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  MDalen
Lid sinds 2017
156 verkochte items
Alle items (18)
70 cm
53 cm
51 cm
34 cm